W tym roku odzyskaj kontrolę nad ubezpieczeniem dziecka

Dodano 8.10.2017

W związku ze zmianą ustawy w styczniu 2016 roku o zakazie przyjmowania korzyści majątkowych za wyrażenie zgody na wdrożenie ubezpieczenia dla dzieci Dyrektorzy placówek oświatowych wycofują się zupełnie z zawierania umów grupowego ubezpieczenia dla dzieci.

W końcu jest to szansa dla rodziców na odzyskanie kontroli w tym temacie. Przede wszystkim 90% osób wpłacało przysłowiowe 50 złotych nawet nie znając warunków ubezpieczenia. Często okazywało się że część tych środków wędrowało do Rady Rodziców. Polisa grupowa zmusza wszystkich do przyjęcia tych samych świadczeń niezależnie od tego jak aktywne są ich pociechy a tym samym jak bardzo są narażone na wypadek i związane z tym koszty.

A przecież to jest właśnie idea ubezpieczeń. Pieniądze z "nieba" wtedy gdy trzeba zająć się dzieckiem i nie możemy w tym czasie pracować.

Dzięki ustawie popularność zdobyły indywidualne ubezpieczenia szkolne dla dzieci. Sam wybierz wariant odpowiedni dla swoich pociech w rekomendowanym >>TUTAJ<< przez nas towarzystwie i skorzystaj z 10% rabatu (kod: 25781) które do tej pory zagarniały placówki oświatowe.

Facebook

K O N T A K T

Daniel Kruk - Usługi Finansowe

Zadzwoń lub napisz aby umówić się na spotkanie:

Tel. 667 045 327

ul. Niepodległości 3

21-040 Świdnik

pon. - pt. 9:00 - 17:00